Land Rover Range Rover Evoque
2.2 SD4 4WD|cruise|led|panodak|leer|navi|2013
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Evoque |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2 SD4 4WD|cruise|led|panodak|leer|navi|2013 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 januari 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 193.844 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-KKF-81 |
| Motorinhoud: | 2.179 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 700 kg |
| Gewicht: | 1.650 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 172 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Boordcomputer
- Regensensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Panoramadak
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Lederen bekleding
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Automaat transmissie
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 25 XXL foto's
- Documentatie aanwezig
- Rokersvrije auto
- Smetteloos interieur
- 2 sleutels of meer
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bekijk deze auto op video klik op de button video
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Derde remlicht
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk / WWW.LEASELANDOSS.NL
- KM-stand certificaat aanwezig
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Tel / WhatsApp 0412-614648
- Tel:06-19383730 OF 06-54271668
- Tellerrapport kilometerstand certificaat
- Vertraging interieurverlichting
- Zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- Zij airbag(s) voor
- ASR